Nieuws

Bekijk het laatste nieuws

Dit is wat een bijbaan in de horeca bijzonder maakt

Ben je op zoek naar een bijbaantje? Kies voor een bijbaan in de horeca! Nog even en de leukste horeca vacatures vliegen je om de oren, we kunnen niet wachten. Een horeca bijbaan biedt je zoveel meer, geen wonder dat het zo gewild is. Maar wat maakt het werken in de horeca zo bijzonder? We leggen het je uit.

Een bijbaan in de horeca is echt een must. Het is dé manier om je stad te leren te kennen, nieuwe contacten op te doen, een boost te geven aan je social skills en unieke locaties van binnen te mogen zien. Tijdens een horeca bijbaan blijf je continue nieuwe dingen leren. En o ja… je ontvangt ook nog een leuk salaris (kleinigheidje 😉 ).

Klinkt niet verkeerd toch? We leggen je hieronder nog net even wat uitgebreider uit waarom het zo’n pré is om te werken in de horeca.

1. Bijbaan in de horeca? Leer veel nieuwe mensen kennen

Tijdens het werken in de horeca kom je in contact met allerlei verschillende mensen. Uiteraard met je gasten, maar ook met ( nieuwe) collega’s. Bij een horeca uitzendbureau als Sjiek. kom je op verschillende locaties en bepaal je zelf waar en wanneer je werkt. Het is de ideale studenten bijbaan! Ben je voor je studie verhuisd naar deze stad? Dan is een horeca bijbaan echt ideaal om nieuwe contacten op te doen.

2. Maak kennis met je (studenten)stad

Wanneer je nieuw bent in een stad kan het de eerste periode soms aanvoelen als een doolhof. Niets is dan fijner dan dat iemand je hierin begeleid. Iemand die je de stad leert kennen ( lees: jou de leukste cafeetjes laat zien). Dat doen je horeca- collega’s maar al te graag. Want ja, dat is horeca- eigen; met elkaar na werk nog eventjes een afzakkertje doen in de kroeg. We love it.

Daarnaast kom je te werken op locaties waar je altijd voorbij fiets en geen idee hebt wat er achter die voordeur te zien is. Als horecamedewerker krijg je vaak een uniek kijkje op de mooiste locaties. Zo leer je een stukje stad kennen dat echt niet voor iedereen toegankelijk is. Winstpunt!

3. Transformeer tot sociaal dier

Muurbloempjes zijn in het algemeen niet in de horeca te vinden. Wanneer je werkt in de horeca is het is namelijk belangrijk om proactief mensen welkom te heten, om makkelijk om te kunnen gaan met mensen. Een praatje maken, mensen op hun gemak stellen. Door langer in de horeca te werken krijg je steeds meer mensenkennis, iets wat altijd in je voordeel zal blijven werken, ook wanneer je uiteindelijk onverhoopt kiest voor een ander beroep.

Los van het contact met de gasten is de samenwerking met je collega’s super belangrijk. Je werkt echt als een team, waardoor je soms je eigen ‘ik’ even op zij moet zetten om je horeca collega te helpen, of je zult zelf om hulp moeten vragen. Ook deze aspecten neem je voor altijd mee; communiceer open en eerlijk, alleen dan vorm je een echt hecht team.

 Bijbaan in de horeca

4. Bijbaan in de horeca is denken in oplossingen

Het woord ‘nee’ is vaak ver te zoeken in horeca-land. We zijn namelijk super creatief en heel gastvrij; we denken in oplossingen en in kansen. Werken in de horeca staat dus gelijk aan het bezitten van een flinke dosis positieve energie. Denk niet in een vast stramien, maar denk lekker out of the box. Dan is jouw horeca bijbaan voor altijd een gouden leerpunt in je toekomstige carrière.

5. Sta niet stil, maar leer door in beweging te blijven

Oké, deze kunnen we letterlijk interpreteren. Je staat namelijk zeker nooit stil wanneer je werkt in de horeca; per shift maak je voldoende kilometers ( bye bye sportschool). Ook in je koppie sta je nooit stil; op locatie leer je continue. Je leert de horeca kneepjes van het vak; je let op details, je let op je medemens, je denkt altijd een paar stappen vooruit en je overziet de situatie. Doordat jij alles op orde hebt en alles doorziet werk je samen met je team als een trein.

Leuk weetje: bij Sjiek. geven we meerdere horeca trainingen, zodat je ook op dat vlak constant blijft leren.Nieuwsgierig? Neem contact met ons op voor meer informatie.

 

We kunnen nog wel even doorgaan waarom je een horeca bijbaan een onwijze must is, maar het beste is om dit zelf te ervaren. Hoe? Schrijf je in bij Sjiek. en wordt onderdeel van ons team. Check alle horeca vacatures hier

 

Meer weten over Horeca Uitzendbureau Sjiek.? ↴

Ben je op zoek naar een bijbaantje? Kies voor een bijbaan in de horeca! Nog even en de leukste horeca vacatures vliegen je om de oren, we kunnen niet wachten. Een horeca bijbaan biedt je zoveel meer, geen wonder dat het zo gewild is. Maar wat maakt het werken in de horeca zo bijzonder? We leggen het je uit.

Een bijbaan in de horeca is echt een must. Het is dé manier om je stad te leren te kennen, nieuwe contacten op te doen, een boost te geven aan je social skills en unieke locaties van binnen te mogen zien. Tijdens een horeca bijbaan blijf je continue nieuwe dingen leren. En o ja… je ontvangt ook nog een leuk salaris (kleinigheidje 😉 ).

Klinkt niet verkeerd toch? We leggen je hieronder nog net even wat uitgebreider uit waarom het zo’n pré is om te werken in de horeca.

1. Bijbaan in de horeca? Leer veel nieuwe mensen kennen

Tijdens het werken in de horeca kom je in contact met allerlei verschillende mensen. Uiteraard met je gasten, maar ook met ( nieuwe) collega’s. Bij een horeca uitzendbureau als Sjiek. kom je op verschillende locaties en bepaal je zelf waar en wanneer je werkt. Het is de ideale studenten bijbaan! Ben je voor je studie verhuisd naar deze stad? Dan is een horeca bijbaan echt ideaal om nieuwe contacten op te doen.

2. Maak kennis met je (studenten)stad

Wanneer je nieuw bent in een stad kan het de eerste periode soms aanvoelen als een doolhof. Niets is dan fijner dan dat iemand je hierin begeleid. Iemand die je de stad leert kennen ( lees: jou de leukste cafeetjes laat zien). Dat doen je horeca- collega’s maar al te graag. Want ja, dat is horeca- eigen; met elkaar na werk nog eventjes een afzakkertje doen in de kroeg. We love it.

Daarnaast kom je te werken op locaties waar je altijd voorbij fiets en geen idee hebt wat er achter die voordeur te zien is. Als horecamedewerker krijg je vaak een uniek kijkje op de mooiste locaties. Zo leer je een stukje stad kennen dat echt niet voor iedereen toegankelijk is. Winstpunt!

3. Transformeer tot sociaal dier

Muurbloempjes zijn in het algemeen niet in de horeca te vinden. Wanneer je werkt in de horeca is het is namelijk belangrijk om proactief mensen welkom te heten, om makkelijk om te kunnen gaan met mensen. Een praatje maken, mensen op hun gemak stellen. Door langer in de horeca te werken krijg je steeds meer mensenkennis, iets wat altijd in je voordeel zal blijven werken, ook wanneer je uiteindelijk onverhoopt kiest voor een ander beroep.

Los van het contact met de gasten is de samenwerking met je collega’s super belangrijk. Je werkt echt als een team, waardoor je soms je eigen ‘ik’ even op zij moet zetten om je horeca collega te helpen, of je zult zelf om hulp moeten vragen. Ook deze aspecten neem je voor altijd mee; communiceer open en eerlijk, alleen dan vorm je een echt hecht team.

 Bijbaan in de horeca

4. Bijbaan in de horeca is denken in oplossingen

Het woord ‘nee’ is vaak ver te zoeken in horeca-land. We zijn namelijk super creatief en heel gastvrij; we denken in oplossingen en in kansen. Werken in de horeca staat dus gelijk aan het bezitten van een flinke dosis positieve energie. Denk niet in een vast stramien, maar denk lekker out of the box. Dan is jouw horeca bijbaan voor altijd een gouden leerpunt in je toekomstige carrière.

5. Sta niet stil, maar leer door in beweging te blijven

Oké, deze kunnen we letterlijk interpreteren. Je staat namelijk zeker nooit stil wanneer je werkt in de horeca; per shift maak je voldoende kilometers ( bye bye sportschool). Ook in je koppie sta je nooit stil; op locatie leer je continue. Je leert de horeca kneepjes van het vak; je let op details, je let op je medemens, je denkt altijd een paar stappen vooruit en je overziet de situatie. Doordat jij alles op orde hebt en alles doorziet werk je samen met je team als een trein.

Leuk weetje: bij Sjiek. geven we meerdere horeca trainingen, zodat je ook op dat vlak constant blijft leren.Nieuwsgierig? Neem contact met ons op voor meer informatie.

 

We kunnen nog wel even doorgaan waarom je een horeca bijbaan een onwijze must is, maar het beste is om dit zelf te ervaren. Hoe? Schrijf je in bij Sjiek. en wordt onderdeel van ons team. Check alle horeca vacatures hier

 

Meer weten over Horeca Uitzendbureau Sjiek.? ↴